nedjelja, 21. travnja 2013.

21.04.

Dan je završio sa sličnim profitom kao i jučer, mada smo imali i 3 negativna događaja
Stuttgart - Freiburg je završio 2-1, a drugi gol je pao prekasno da bi se mogao izvući nekakav profit ili +0.
Genk-Club Brugge je završio jedinim rezultatom koji nije trebao biti ( 0-2) mada smo u ovoj utakmici mogli prije drugog gola izaći za profitom ostavili smo otvorenu okladu do kraja.

Genclerbirligi-Fenerbahce je najveće iznenađenje, jer je Fener imao čitavo poluvrijeme da postigne barem gol. Pošto je rezultat ostao isti i tu smo imali minus.

Najveći profit smo imali na utakmici Fiorentina - Torino gdje smo layali jako nisku kvotu (1,20) da bi smo oko 80- te minute zatvorili sa kvotom 4.
 Sve u svemu zadovoljni smo kao i uvijek kada je ukupni saldo pozitivan.